Nagy Gabriella (1968)

Bogaras Badacsony

Technika: olaj, vászon
Méret: 100 x 120 cm
j.h.: Nagy Gabriella 2020

Ár: 760 000 Ft (2 111 EUR*, 2 324 USD*)