52

Nagy Gabriella (1968)

Jó idő (2019)

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.h.: Nagy Gabriella
HUF 500 000 — 600 000
EUR 1 389 — 1 667
USD 1 529 — 1 835

Kikiáltási ár: 390 000 Ft (1 083 EUR*, 1 193 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%