55

Krizsánné Csíkós Antónia (1887-1987)

Nagybánya

Technika: olaj, vászon
Méret: 35 x 61,5 cm
j.j.l.: K. Csikós A.
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%