181

Vesztróczy Manó (1875-1955)

Nagybányai kert

Technika: olaj, vászon
Méret: 93 x 84 cm
j.j.l.: Vesztróczy
HUF 620 000 — 790 000
EUR 1 722 — 2 194
USD 1 896 — 2 416

Kikiáltási ár: 440 000 Ft (1 222 EUR*, 1 346 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%