Nagybányai festő: Nagybányai modell a kertben

139

Nagybányai festő

Nagybányai modell a kertben - kétoldalas

Technika: olaj, vászon
Méret: 93 x 76 cm

kiállítva:
Magyar Vadak Párizstól Nagybányáig 1904-1914 kiállítás, Magyar Nemzeti Galéria, 2006
Musée d'art modern Céret, 2008
Musée departementale Matisse La Cateau-Cambresis 2008-2009
reprodukálva: Fauves/Vadak. Magyar Vadak Párizstól Nagybányáig 1904-1914. 2006. Kat. sz. 137.
1904-1914 Favues Hongrois. 2008. cat. 1.

másik oldalon: Kert, Czóbel jelzéssel
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%