NAGYÍTÁS - FEHÉR LÁSZLÓ KIÁLLÍTÁSA A PINTÉR GALÉRIÁBAN

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Ezúton szeretnénk figyelmükbe ajánlani Fehér László Nagyítás című kiállítását.

A Pintér Galériában online látható kiállítás anyagát az 1980-as évek közepétől Magyarországon élő szentpétervári műkereskedő, Viktor Menshikoff gyűjteményének – ezúttal megvásárolható – darabjai jelentik, melyeken keresztül képet kaphatunk a művész különböző alkotói periódusairól, festészetének fejlődéséről. A kiállításról készített rövid videós összefoglalónkat itt tekinthetik meg.

A vásárral egybekötött tárlatot Bellák Gábor művészettörténész, a Magyar Nemzeti Galéria főmuzeológusa online nyitotta meg, ezt a felvételt itt nézhetik vissza.

A kiállított alkotásokat egybegyűjtő lapozható katalógus pedig itt érhető el. A katalógusban szereplő képek megvásárolhatók galériánkban, az árakról e-mailben tudunk tájékoztatást adni. Vásárlási szándék, illetve foglalás esetén kérjük, keressenek minket bizalommal az alábbi elérhetőségek egyikén!

Fehér László: Séta a parkban, 1995 (olaj, vászon, 140x200 cm), 7 000 000 Ft

Szép tavaszi napokat, áldott húsvéti készülődést és ünnepeket kívánunk!

Tisztelettel:
Pintér Péter és Pintér Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Forgács Gergely, Pintér Virág, Parviz Mirzaei

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinteraukcio.hu
Mobil: +36 30 33 10 600

Web:
www.pinteraukcio.hu
www.venueandart.com

Facebook:
Pintér Galéria és Aukciósház
Instagram:
Pinter Gallery