61

Czene Béla (1911-1999)

Nagymaros

Technika: olaj, karton
Méret: 23 x 32 cm
j.j.l.: Czene Béla 1956 Nagymaros
Kikiáltási ár: 40 000 Ft (129 EUR*, 139 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%