14

Túry Mária (1930-1992)

Nagyon fáj! (1980)

Technika: olaj, farost
Méret: 100 x 120 cm
j.j.l.: Túry
Kikiáltási ár: 1 800 000 Ft (5 784 EUR*, 6 260 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%