Berkes Antal (1874-1938)

Nagyvárosi utca

Technika: olaj, vászon
Méret: 34 x 45 cm
j.j.l.: Berkes A.
Kikiáltási ár: 200 000 Ft (556 EUR*, 612 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2022.11.29. 20:00