82

Pleidell János (1915-2007)

Napfelkelte

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 80 cm
j.b.l.: Pleidell
HUF 310 000 — 400 000
EUR 861 — 1 111
USD 948 — 1 223

Kikiáltási ár: 220 000 Ft (611 EUR*, 673 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%