170

Egry József (1883-1951)

Napfényes délután

Technika: olaj, karton
Méret: 41,5 x 50,5 cm
j.b.l.: Egry J
MNG bírálati szám: 547/971
kiállitva: "Balaton viz, part, vendég" c. kiállitáson 2007. június 12-28. Badacsony, Egry József emlékmúzeum.
reprodukálva: Veszprém Megyei Múzeumok Közleményei 2006/24. 42. ábra
Kikiáltási ár: 3 200 000 Ft (10 283 EUR*, 11 128 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%