115

Zemplényi Tivadar (1864-1917)

Napfürdő Siófokon

Technika: olaj, vászon
Méret: 117 x 152 cm
j.j.l.: Zemplényi Tivadar 1914 reprodukálva: Művészet, szerk: Lyka Károly, 1914. 13. évf. 4. szám
Kikiáltási ár: 950 000 Ft (3 053 EUR*, 3 304 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%