60

Iványi Ödön (1918-1985)

Napkelte

Technika: akvarell
Méret: 39 x 56 cm
j.j.l: Iványi 80
Kikiáltási ár: 35 000 Ft (112 EUR*, 122 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.08.14. 16:00