10

Ördögh László (1923-2007)

Naplemente

Technika: olaj, vászon
Méret: 50 x 70 cm
j.j.l.: Ördög L.
HUF 200 000 — 260 000
EUR 643 — 835
USD 696 — 904

Kikiáltási ár: 150 000 Ft (482 EUR*, 522 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30