91

Pandur József (1888-1943)

Napnyugta a tengeren

Technika: olaj, vászon
Méret: 53 x 80 cm
j.j.l.: Pandur J. 925
Kikiáltási ár: 250 000 Ft (803 EUR*, 869 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 325 000 Ft (1 044 EUR*, 1 130 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2020.11.29. 20:00