152

Patay László (1932-2002)

Napozók

Technika: olaj, farost
Méret: 80 x 60 cm
j.j.l.: Patay 1962
HUF 270 000 — 350 000
EUR 750 — 972
USD 826 — 1 070

Kikiáltási ár: 190 000 Ft (528 EUR*, 581 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%