39

Mohy Sándor (Mohi Sándor) (1902-2001)

Napraforgós csendélet

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 51 cm
j.j.l.: MO
Kikiáltási ár: 210 000 Ft (675 EUR*, 730 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%