90

Plány Ervin (1885-1916)

Napsütéses táj (1907)

Technika: olaj, vászon
Méret: 68 x 55 cm
j.j.l.: Plány Ervin 1907
Feltehetően kiállítva:
* A Nemzeti Szalon első máramarosszigeti kiállítása, 1908. február 9-16. (kat. 246.)
* A Művészház első csoportos kiállítása, Budapest, 1909. december (kat. 17.)
* Magyar mesterek harmadik csoportkiállítása, Budapest, Ernst Múzeum, 1917, (kat. 114.)
HUF 1 700 000 — 2 200 000
EUR 5 463 — 7 069
USD 5 912 — 7 651

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30