211

Négely Rudolf (1883-?)

Velence

Technika: olaj, vászon
Méret: 42 x 54 cm
j.j.l.: Venezia - Négely 1935
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2021.10.26. 16:00