93

Földesi Barnabás (1980)

Nem trendi

Technika: olaj, vászon
Méret: 40 x 60 cm
Kikiáltási ár: 175 000 Ft (562 EUR*, 609 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%