Német ezüst 6 db röviditalos pohár

9

800-as finomságú ezüst, 118 g, 4,5 x 3,5 cm, jelzett: Német 1888-tól használt holdkoronás fémjel, szimbólum mesterjegy és behozatali jel
Kikiáltási ár: 36 000 Ft (116 EUR*, 125 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
ezüst