84

Német ezüst asztali kínálótál párban

Méret: 36 x 30 cm
1153 + 1096 g
jelzett: német, 1888-tól használt fémjel
Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 856 EUR*, 4 173 USD*)

Villámáron azonnal elvihető!
Villámár: 1 560 000 Ft (5 013 EUR*, 5 425 USD*)

FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Licitzárás: 2021.01.20. 20:00