193

Német ezüst gyertyatartó párban

Technika: 925-ös finomságú ezüst
Méret: 716 g, 19 cm
jelzett: 1888-tól használt német German crown & crescent moon fémjel (2)
Kikiáltási ár: 180 000 Ft (500 EUR*, 550 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%