Német ezüst kínálótál

76

Német ezüst kínálótál

800-as finomságú ezüst, 366 g, 11 x 32 cm, jelzett: német 1888-tól használt fémjel
Kikiáltási ár: 75 000 Ft (241 EUR*, 261 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%