129

Német ezüst kiöntő

Méret: 262 g, 14 x 16 cm
jelzett: hanaui feloldatlan fémjel (45)
Kikiáltási ár: 65 000 Ft (209 EUR*, 226 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%