Német ezüst névjegy tartó
Német ezüst névjegy tartó

Német ezüst névjegytartó

800-as finomságú ezüst, lüszterzománc díszítéssel, bruttó 98 g, 9 x 5,5 cm, jelzett: Német 1888-tól használt holdkoronás fémjel, AV mesterjegy