11

Német ezüst színházi táska

Méret: 229 g, 14,5 x 24 cm
jelzett: 1888 után használt német fémjel ( 8 )
Kikiáltási ár: 80 000 Ft (257 EUR*, 278 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%