211

Német ezüst szőlőtál

Méret: 388 g, 11 x 38 x 22 cm
jelzett: német, 1888-tól használt hold koronás fémjel, Friedländer gyártójel
Kikiáltási ár: 130 000 Ft (418 EUR*, 452 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%