2

Neogrády László (1896-1962)

Tanyasi udvar

Technika: olaj, karton
Méret: 31 x 19 cm
j.j.l.: Neogrády László
Kikiáltási ár: 44 000 Ft (122 EUR*, 135 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • Nyertes licit: 55 000 Ft