290

Mattioni Eszter (1902-1993)

Népviseletes lány

Technika: tempera, vászon faroston
Méret: 85 x 67,5 cm
j.j.l.: Mattioni E.
HUF 1 700 000 — 2 200 000
EUR 4 722 — 6 111
USD 5 199 — 6 728

Kikiáltási ár: 1 200 000 Ft (3 333 EUR*, 3 670 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%