38

Bocaric Spiro (1878-1941)

Lány bosnyák népviseletben

Technika: olaj, vászon
Méret: 158 x 60 cm
j.j.l.: Bozaric
HUF 2 300 000 — 2 900 000
EUR 6 389 — 8 056
USD 7 034 — 8 869

Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (4 444 EUR*, 4 893 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%