Mattioni Eszter (1902-1993)

Népviseletes lány

Technika: tempera, vászon faroston
Méret: 85 x 67,5 cm
j.j.l.: Mattioni E.

Ár: 1 150 000 Ft (3 695 EUR*, 3 999 USD*)