309

Szotyory László (1957)

New York (2012)

Technika: olaj, vászon
Méret: 60 x 70 cm
j.j.l.: Szotyory L 2012; .a hátoldalon
Kikiáltási ár: 540 000 Ft (1 735 EUR*, 1 878 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%