95

Tenkes Brigitta (1976)

Nimbostratus (2020)

Technika: akril, vászon
Méret: 20 x 40 cm
j.j.l.: TB
Kikiáltási ár: 110 000 Ft (353 EUR*, 383 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%