268

Horváth Ágnes (1985)

Nincs kapás (2016)

Technika: akril, vászon
Méret: 130 x 70 cm
jelezve a hátoldalon: Horváth Ágnes
HUF 260 000 — 280 000
EUR 722 — 778
USD 795 — 856

Kikiáltási ár: 160 000 Ft (444 EUR*, 489 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%