Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Nő piros kalapban

Technika: olaj, vászon
Méret: 150 x 120 cm
j.j.f.: Szabó Zoltán 85

Ár: 1 100 000 Ft (3 535 EUR*, 3 825 USD*)