145

Túry Mária (1930-1992)

Nő virággal

Technika: olaj, vászon
Méret: 77 x 77 cm
j.j.l.: Túry
HUF 600 000 — 750 000
EUR 1 928 — 2 410
USD 2 087 — 2 608

Kikiáltási ár: 420 000 Ft (1 350 EUR*, 1 461 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%
  • A licit-regisztráció lezárul: 2018/12/15 18:30