Mustó János: Nógrádi partizánok harca

218

Mustó János (1934)

Nógrádi partizánok harca

Technika: olaj, farost
Méret: 115 x 183 cm
j.b.l.: Mustó
Kikiáltási ár: 280 000 Ft (900 EUR*, 974 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%