Ferenczy Károly: Női akt Korállal (vázlat, 1914)

290

Ferenczy Károly (1862-1917)

Női akt korallal (vázlat, 1914)

Technika: olaj, vászon
Méret: 66 x 76 cm
j.b.f.: Ferenczy Károly
Kikiáltási ár: 13 500 000 Ft (43 381 EUR*, 46 948 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%