Henri Matisse: La Blouse Roumaine

420

Kozma István (1937)

Női alak

Technika: olaj, vászon
Méret: 70 x 50
Kikiáltási ár: 120 000 Ft (386 EUR*, 417 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%