390

Szász Endre (1926-2003)

Női portré

olaj, lemez,
46 x 46 cm,
j.b.l.: Szász E.
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%