555

Walleshausen Cselényi Zsigmond (1888-?)

Női portré

Technika: olaj, vászon
Méret: 140 x 90 cm
j.b.l.: Walleshausen 1927
Kikiáltási ár: 1 600 000 Ft (5 141 EUR*, 5 564 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%