213

Angyalföldi Szabó Zoltán (1928-2014)

Női portré

olaj, vászon
110 x 85 cm
j. a hátoldalon.: Szabó Zoltán 1955
Kikiáltási ár: 350 000 Ft (1 125 EUR*, 1 217 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%