152

Schönberger Armand (1885-1974)

Női portré

Technika: olaj, karton
Méret: 42 x 28,5 cm
j.j.l.: Schönberger
Kikiáltási ár: 240 000 Ft (771 EUR*, 835 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%