73

Barabás Miklós (1810-1898)

Kék ruhás hölgy portréja

Technika: olaj, vászon
Méret: 90 x 72 cm
jelzett: Barabás M Prinxit 842 Pesten
Kikiáltási ár: 1 300 000 Ft (4 177 EUR*, 4 521 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%