382

Szász Endre (1926-2003)

Női portré madár kalappal

Technika: olaj, farost
Méret: 45 x 45 cm
j.j.l.: Szász E.
Kikiáltási ár: 190 000 Ft (611 EUR*, 661 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%