242

Szász Endre (1926-2003)

Női portré rókás fejfedővel

Technika: olaj, falemez
Méret: 41 x 51 cm
j.j.l.: Szász E
Kikiáltási ár: 380 000 Ft (1 221 EUR*, 1 322 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%