205

Ismeretlen 17. századi festő

Női szent apoteózisa

Technika: olaj, rézlemez
Méret: 62 x 50 cm
Kikiáltási ár: 750 000 Ft (2 410 EUR*, 2 608 USD*)
FONTOS! Fizetendő ár = leütési ár + sávos jutalék**
0 — 2 000 000 HUF 25%
2 200 000 — 4 000 000 HUF 20%