NOVEMBERI ONLINE AUKCIÓ - 2018. - LICITZÁRÁS: JÖVŐ VASÁRNAP 20:00!

Tisztelt Barátaink, Ügyfeleink, Látogatóink, Licitálóink!

Örömmel értesítjük Önöket, hogy a Novemberi Online Aukciónk katalógusa mától elérhető a honlapunkon!
Licitzárás: 2018.12.02-án, vasárnap este 20.00-kor!
Kérjük olvassák el figyelmesen az online szabályzatunkat itt!

Kotász Károly (1867-1944): Muzsikusok (olaj, vászon, 40 x 50 cm, j.j.l.: Kotász K) Kikiáltási ár: 110.000 HUF

Tisztelettel:
Pintér Péter, Ambrus,
valamint a Galéria csapata: Mádl Janka, Forgács Gergely, Kaczvinszky Tamás

Pintér Galéria és Aukciósház
H-1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
e-mail: info@pinterantik.hu
Mobil: +36 30 33 10 600
Telefon: +36 1 311 30 30
Web: www.pinteraukcio.hu
www.pinterantik.hu
Megtalálhat minket (és esetleg lájkolhat is!) a Facebook-on az alábbi címen:
Pintér Galéria és Aukciósház