Novemberi online aukció 2022

Alkotók:

Agricola Lídia  ·  Ámos Imre  ·  Angyalföldi Szabó Zoltán  ·  Bánovszky Miklós  ·  Baranyó Sándor  ·  Barkász Lajos  ·  Basch Andor  ·  Basch Árpád  ·  Béli Vörös Ernő  ·  Bendéné Kovacsev Friderika  ·  Benedek Jenő, id.  ·  Bényi László  ·  Beődi Balogh Gábor  ·  Bergmann Franz Xaver  ·  Berkes Antal  ·  Bihari Sándor  ·  Bíró Antal  ·  Blahos Rudolf  ·  Böhm Lipót  ·  Bokros László  ·  Bolderin jelzéssel  ·  Bornemisza Géza  ·  Bornemisza László  ·  Borsos Miklós  ·  Cs. Nagy András  ·  Csáki-Maronyák József  ·  Csebi Pogány István  ·  Csiszár Elek  ·  Csiszár Elek  ·  Csókfalvi- Raffay Sándor  ·  Csomor Katalin  ·  Czóbel Béla  ·  Czumpf Imre  ·  Darnaut Hugo  ·  Dienes Gábor  ·  Dienes János  ·  Döbrentey Gábor  ·  Dobroszláv József  ·  Dobrovits Ferenc  ·  Drégely László  ·  Dudás Jenő  ·  Endrédy György  ·  Farkas Lídia  ·  Farkas Aladár  ·  Farkas György  ·  Farkasházy Miklós  ·  Fáy Győző  ·  Fazakas Tibor  ·  Fekete A. jelzéssel  ·  Félegyházi László  ·  Felekiné Gáspár Anni  ·  Fényes Adolf  ·  Frank Frigyes  ·  Fried Pál  ·  Füredi Gábor  ·  G. Hunt & J. Moore  ·  Gaál Ferenc  ·  Gaál József  ·  Gábor Móric  ·  Gadányi Jenő  ·  Gimesi Lajos  ·  Greff Lajos  ·  Guzsik Ödön  ·  Gyémánt László  ·  Gyimesi Lajos  ·  Gyömrői Sándor József  ·  Halápy János  ·  Halasi Horváth István  ·  Halvax Gyula  ·  Haraszty István Édeske  ·  Harencz János  ·  Háry Gyula  ·  Hatvani Perlusz Gyula  ·  Hauser T.  ·  Hellmann Márton  ·  Hende Vince  ·  Herman Lipót  ·  Hincz Gyula  ·  Holló Alajos  ·  Holló László  ·  ifj. Czene Béla  ·  Ismeretlen  ·  Ismeretlen 20. századi festő  ·  Ismeretlen festő  ·  Ismeretlen festő (XVIII. század)  ·  Ismeretlen XVIII. sz. festő  ·  Istókovits Kálmán  ·  Iványi-Grünwald Béla  ·  Jakovits József  ·  Jakuba János  ·  Jancsek Antal  ·  Járitz Józsa  ·  Juszkó Béla  ·  Kálmán Péter  ·  Kántor Andor  ·  Kántor Lajos  ·  Károlyi Ernő  ·  Káthay Ernő  ·  Kató Kálmán  ·  Kerényi Jenő  ·  Kézdi Kovács Elemér  ·  Kiss Ilona  ·  Klie Zoltán  ·  Knopp Imre  ·  Kóbor Henrik  ·  Kocsis Imre  ·  Konfár Gyula  ·  Koppány Attila  ·  Koszta Rozália  ·  Kovács Mária  ·  Kovács Ferenc  ·  Kováts-Nagy Ira  ·  Kövér Gyula  ·  Kövesdy Géza  ·  Krischke Franz  ·  Kun 62. aláírással  ·  Kurucz D. István  ·  Lakner László  ·  László Péter  ·  László Gyula  ·  Lossonczy Tamás  ·  Mácsai István  ·  Márk Lajos  ·  Marton László  ·  Mednyánszky László, báró  ·  Melcher Mihály  ·  Menyhárt József  ·  Mérő István  ·  Mersits Piroska  ·  Mihalovits Miklós  ·  Mikus Gyula  ·  Moldován István  ·  Nádasdy János  ·  Nagy Lázár  ·  Nagy Gyula  ·  Nagy Emerencia  ·  Nagy Kálmán  ·  Nagy Dániel Ferenc  ·  Nagy Sándor  ·  Németh Miklós  ·  Neogrády Antal  ·  No, Michel  ·  Noel Ö. Gábor  ·  Novotny Emil Róbert  ·  Ördögh László  ·  Orloff, Vladimir  ·  Orosz Gellért  ·  Ősz Dénes  ·  P. Bak János  ·  P. Kováts Ferenc  ·  Paizs Péter  ·  Pap Domonkos  ·  Pap Gyula  ·  Papp Zoltán  ·  Patay László  ·  Pecsenke József  ·  Pécsi-Pilch Dezső  ·  Persian Antal  ·  Peske Géza  ·  Peti János  ·  Piroska János  ·  Pleidell János  ·  Rác András  ·  Rafael Győző Viktor  ·  Raffaello Santi után  ·  Raffay Sándor  ·  Remsey Sándor  ·  Rezes Molnár Lajos  ·  Rökk Károly  ·  Róna Klára  ·  Rudnay Gyula  ·  Ruzicskay György  ·  Sarkantyú Simon  ·  Schéner Mihály  ·  Schey Ferenc  ·  Scholz Erik  ·  Schönberger Armand  ·  Sieben Gotfried  ·  Sikuta Gusztáv  ·  Siuda Nándor  ·  Somogyi Soma László  ·  Somos Miklós  ·  Spányik Kornél  ·  Stein János  ·  Stohl, Michael  ·  Sugár Gyula  ·  Szabó Klára  ·  Szabó Vladimir  ·  Szamosi Imre  ·  Szánthó Mária  ·  Szász István  ·  Székács Zoltán, id.  ·  Szentgyörgyi Kornél  ·  Szentirmai Zoltán  ·  Szepesi Kuszka Jenő  ·  Szinte Gábor  ·  Szontágh Tibor  ·  Szotyory László  ·  Szüle Péter  ·  T. Mokossiny Kató  ·  Terni A.L.  ·  Topor András  ·  Tornai Gyula  ·  Toroczkai Oszvald  ·  Tóth Menyhért  ·  Tóth László  ·  Tóth Ernő  ·  Túry Mária  ·  Udvary Pál  ·  Újváry Lajos  ·  Varga Imre  ·  Vasarely Viktor  ·  Vass Ernő  ·  Vati József  ·  Vidéky Brigitta  ·  Vinkler László  ·  Viski János  ·  Vörös Géza  ·  Wágner Géza  ·  Weintrager Adolf  ·  Würtz Ádám  ·  Xantus Gyula  ·  Zemplényi Magda  ·  Zilzer Antal  ·  Zorkóczy Gyula  ·
1

Borsos Miklós
2

Borsos Miklós
3

Márk Lajos
4

László Gyula
5

Würtz Ádám
7

Szabó Vladimir
8

Vasarely Viktor
9

Szabó Vladimir
10

Nagy Sándor
11

Vasarely Viktor
12

Hincz Gyula
13

Ámos Imre
15

Ámos Imre
16

Ámos Imre
17

Szotyory László
18

Kun 62. aláírással
20

Drégely László
21

Drégely László
22

Bokros László
23

Raffaello Santi után
24

Raffaello Santi után
27

Gaál József
28

Lakner László
29

Vasarely Viktor
30

Tóth Menyhért
31

Jakovits József
33

Nádasdy János
34

Nádasdy János
35

Nádasdy János
36

Nádasdy János
37

Harencz János
38

Fényes Adolf
39

Rökk Károly
40

Rökk Károly
42

Rökk Károly
43

Szontágh Tibor
44

45

Siuda Nándor
46

47

Siuda Nándor
48

49

Czóbel Béla
50

Füredi Gábor
51

Rezes Molnár Lajos
52

Szüle Péter
53

Füredi Gábor
54

Háry Gyula
55

Dienes János
56

Csiszár Elek
57

Novotny Emil Róbert
58

Topor András
59

60

Kézdi Kovács Elemér
61

Dienes Gábor
62

Terni A.L.
63

Stein János
64

Ismeretlen festő
65

Ismeretlen festő
66

Ismeretlen festő
67

Neogrády Antal
68

Stein János
69

Peti János
70

71

Károlyi Ernő
72

Weintrager Adolf
73

Mihalovits Miklós
74

Blahos Rudolf
75

Rác András
76

Mihalovits Miklós
77

Mihalovits Miklós
78

Mihalovits Miklós
79

80

Kálmán Péter
81

Ismeretlen festő (XVIII. század)
82

Benedek Jenő, id.
83

Farkas Aladár
84

Herman Lipót
85

Németh Miklós
86

Németh Miklós
87

Bornemisza Géza
88

Kurucz D. István
89

Kurucz D. István
90

Ördögh László
91

Böhm Lipót
92

Székács Zoltán, id.
93

94

95

Nagy Emerencia
96

Noel Ö. Gábor
97

Mersits Piroska
98

Xantus Gyula
99

Csomor Katalin
100

Dobrovits Ferenc
101

Újváry Lajos
102

Farkas György
103

Orosz Gellért
104

Csókfalvi- Raffay Sándor
105

Kováts-Nagy Ira
106

Klie Zoltán
107

Bendéné Kovacsev Friderika
108

Farkas Aladár
109

Farkas Lídia
110

Farkas Lídia
111

Tóth László
112

Agricola Lídia
113

Kiss Ilona
114

Hellmann Márton
115

Haraszty István Édeske
116

Gadányi Jenő
117

Szentirmai Zoltán
118

Konfár Gyula
119

Koppány Attila
120

121

Somogyi Soma László
122

Borsos Miklós
123

Menyhárt József
124

Kováts-Nagy Ira
125

Cs. Nagy András
126

Fáy Győző
127

Farkasházy Miklós
128

No, Michel
129

Moldován István
131

Sikuta Gusztáv
132

Kocsis Imre
133

Kántor Andor
134

Kovács Ferenc
135

Iványi-Grünwald Béla
136

137

Piroska János
138

Szamosi Imre
139

Fried Pál
140

Udvary Pál
141

142

Xantus Gyula
143

Farkasházy Miklós
144

Mednyánszky László, báró
145

Döbrentey Gábor
146

Döbrentey Gábor
147

148

Döbrentey Gábor
149

Döbrentey Gábor
150

László Péter
151

Schönberger Armand
152

Csiszár Elek
153

Csáki-Maronyák József
154

Csiszár Elek
155

Nagy Kálmán
156

Mikus Gyula
157

Kerényi Jenő
158

Toroczkai Oszvald
159

Csebi Pogány István
160

Bergmann Franz Xaver
161

Drégely László
162

163

Szabó Klára
164

Szabó Klára
165

Szabó Klára
166

Borsos Miklós
167

Vinkler László
168

Schönberger Armand
169

Sieben Gotfried
170

Kató Kálmán
171

Stohl, Michael
172

T. Mokossiny Kató
173

Wágner Géza
174

Kurucz D. István
175

Bihari Sándor
176

Istókovits Kálmán
177

Dudás Jenő
179

Gyémánt László
180

Gyémánt László
182

Hauser T.
183

Basch Andor
184

Barkász Lajos
185

186

Marton László
187

Benedek Jenő, id.
188

Zemplényi Magda
189

Schey Ferenc
190

Koszta Rozália
191

Beődi Balogh Gábor
192

Angyalföldi Szabó Zoltán
193

Berkes Antal
194

Ismeretlen XVIII. sz. festő
195

196

P. Kováts Ferenc
197

Mácsai István
198

Nagy Gyula
199

Peske Géza
200

Szánthó Mária
201

Csáki-Maronyák József
202

Baranyó Sándor
203

204

Bényi László
205

ifj. Czene Béla
206

Ismeretlen
207

208

Schéner Mihály
209

Schéner Mihály
210

Patay László
211

Rafael Győző Viktor
212

Mérő István
213

Paizs Péter
214

Pap Gyula
215

Farkasházy Miklós
216

Szentgyörgyi Kornél
217

218

Kántor Lajos
219

Fazakas Tibor
220

Schönberger Armand
221

Túry Mária
222

Frank Frigyes
223

Holló László
224

Csáki-Maronyák József
225

Holló Alajos
226

Tóth Ernő
227

Szász István
228

Ismeretlen 20. századi festő
229

Kocsis Imre
230

Hende Vince
231

Róna Klára
232

233

Csáki-Maronyák József
234

Vati József
235

Krischke Franz
236

Herman Lipót
237

Pleidell János
238

Vidéky Brigitta
239

Vidéky Brigitta
240

Raffay Sándor
241

Félegyházi László
242

Pecsenke József
243

Vidéky Brigitta
244

Zorkóczy Gyula
245

Tornai Gyula
246

Istókovits Kálmán
247

Béli Vörös Ernő
248

Pécsi-Pilch Dezső
249

Somos Miklós
250

Járitz Józsa
251

Persian Antal
252

253

Vass Ernő
254

Szüle Péter
255

Szüle Péter
256

Ősz Dénes
257

Ősz Dénes
258

Orloff, Vladimir
259

Spányik Kornél
260

Bánovszky Miklós
261

Bolderin jelzéssel
262

Bolderin jelzéssel
263

Bolderin jelzéssel
264

Bolderin jelzéssel
265

Gyimesi Lajos
266

Gyimesi Lajos
267

Gyimesi Lajos
268

Sarkantyú Simon
269

Remsey Sándor
270

Schéner Mihály
271

Basch Árpád
272

Papp Zoltán
273

Nagy Lázár
275

Kocsis Imre
276

P. Bak János
277

Juszkó Béla
278

Hende Vince
279

Hatvani Perlusz Gyula
280

Kóbor Henrik
281

Dobroszláv József
282

Darnaut Hugo
283

Drégely László
284

Scholz Erik
285

Gyömrői Sándor József
286

Káthay Ernő
287

Istókovits Kálmán
288

Bornemisza László
289

Bíró Antal
290

Bíró Antal
291

Bíró Antal
292

Endrédy György
293

Endrédy György
294

Endrédy György
295

Endrédy György
296

Endrédy György
297

Halvax Gyula
298

Somos Miklós
299

Lossonczy Tamás
300

Lossonczy Tamás
301

Lossonczy Tamás
302

Jakuba János
303

P. Bak János
304

Gimesi Lajos
305

Benedek Jenő, id.
306

Csáki-Maronyák József
307

Benedek Jenő, id.
308

Fekete A. jelzéssel
309

Halasi Horváth István
310

Halasi Horváth István
311

Szinte Gábor
312

Ismeretlen
313

Kovács Mária
314

Fáy Győző
315

Felekiné Gáspár Anni
316

Kövér Gyula
317

Zilzer Antal
318

Zilzer Antal
319

Zilzer Antal
320

Guzsik Ödön
322

Kövesdy Géza
323

Nagy Dániel Ferenc
324

Udvary Pál
325

Viski János
326

Toroczkai Oszvald
327

Jancsek Antal
328

Gaál Ferenc
329

Xantus Gyula
330

Vörös Géza